NappySpot’ist

NappySpot on ühe väikese pereettevõtte veebipood. Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetseid riidest mähkmeid, mis võimaldaks kõigil peredel teha keskkonnahoidlikuma valiku.

Riidest mähkmete ümber tiirleb palju negatiivseid müüte ning meie mäludesse on pidama jäänud jutud, et riidest mähkmete kasutamine on keeruline, töömahukas ja lihtsalt tüütu. Ka meie pere uskus neid müüte ja ohh seda üllatust, kui lõpuks ikkagi riidest mähkmeid kasutada proovisime.

Ei olnud töömahukas ega ka tüütu –  riidest mähkmed olid hoopis nii imeliselt pehmed ja armsate mustritega ning kasutamine oli täpselt sama lihtne kui ühekordsete kasutamine. Tegelikult isegi lihtsam – ei pidanud enam pidevalt prügi välja viima 🙂

Keeruline oli küll, aga seda ainult päris alguses ja lühiajaliselt. Keeruliseks tegi selle kõikide mõistete selgeks tegemine ja mõistmine, mida ja millega koos kasutada saab. Aga kogu selle info oleme nüüd kirja pannud – vaata siia. Või helista meile ning arutame üheskoos.

Tegelikult kõige raskem on esimese sammu tegemine – otsustamine, et jah, meie pere tahab ka riidest mähkmeid kasutada. Pärast seda läheb juba palju lihtsamaks 😉

Ja tulles korraks tagasi riidest mähkmetega seotud müütide juurde, siis kõik need õudusjutud pärinevad nõukogude ajast, aga sellest on juba ligi 30 aastat möödas. Kas tead mõnda tarbeeset, mis poleks selle ajaga läbi teinud kolossaalset muudatust?

Olgu, olgu, ärme lusikast ja kahvlist räägi. Aga vähemalt riidest mähkmed on teinud selle ajaga läbi tohutu arenguhüppe. Uute kangaste ja tehnoloogiate arenguga on paranenud mähkmete imavus ja lekkekindlus, kasutus- ja kandmismugavus, nahasõbralikkus ja loomulikult väljanägemine.

Kui keskkonnahoiule arvestada juurde ka selge rahaline kokkuhoid võrreldes ühekordsete mähkmetega ning viimaste uskumatu keemiline koostis, siis ei jää alles ühtegi vettpidavat põhjendust, miks jätkata ühekordsete mähkmete kasutamist.

Riidest mähkmetega alustamine on lihtsam, kui sa arvad.